Menu Close

Apie mus

Vaikų lopšelis – darželis „Gandriukas“
Geriausia vieta pradėti ugdyti mažylio asmenybę !

 

Vilniaus lopšelis – darželis „Gandriukas“ – Vilniaus miesto savivaldybės biudžetinė įstaiga, ikimokyklinio ugdymo, neformaliojo švietimo mokykla.

Darželis mažiesiems ugdytiniams duris atvėrė 1989 metais.
„Gandriukas“ priklauso Šeškinės mikrorajonui. Netoli darželio yra Raganiukės teatras, Šeškinės šlaitų geomorfologinis draustinis, Šeškiuko ežerėlis, Vilniaus apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, III-ioji komanda.

Darželis dirba nuo 7.00 val. iki 18.30 val.  Iš viso veikia 12 grupių, kurias lanko apie 240 vaikų. Dalis darželio grupių veiklą pradeda 7.35 val. ir baigia 17.29 val.. Darželyje veika rytinė budinti (nuo 6.30 val. iki 7.35) ir vakarinė budinti (iki 18.30 val.) – grupė.
Lopšelyje – darželyje veikia ankstyvojo (2–3 m.), ikimokyklinio (3–5 m.) ir priešmokyklinio (6-7 m.) amžiaus vaikų grupės.

Jeigu vaiko raida ir pasiekimai atitinka jo amžiui būdingą lygį, neiškyla sunkių, neįveikiamų elgesio problemų, jo aplinka palanki ugdymuisi, dažniausiai auginant vaiką pakanka tėvų ar globėjų ir pedagogų pastangų. Tačiau daliai vaikų reikia ne tik tėvų, pedagogų, bet ir specialistų: logopedo, psichologo ir kt., pagalbos. Todėl siekdami padidinti ugdymosi veiksmingumą, darželyje teikiame pagalbos vaikui specialistų konsultacijas vaikams, jų tėvams bei ugdantiems pedagogams.

Įvertinę tėvų ir vaikų poreikį, darželyje organizuojame papildomo ugdymo – sportinio, meninio, užsienio kalbos, intelekto lavinimo būrelių paslaugas.

Lopšelyje – darželyje dirba ikimokyklinio ugdymo ir priešmokyklinio ugdymo pedagogai,  meninio ugdymo pedagogas, logopedas, psichologas. Visi pedagogai yra kvalifikuoti specialistai, gebantys priimti vaiką tokį, koks jis yra, ugdyti šiuolaikiniam vaikui būtinas kompetencijas.
Priešmokyklinių grupių pedagogai su ugdytinais dalyvauja tarptautinėje programoje „Zipio draugai“, įvairiuose projektuose, savo patirtimi ir darbo praktika dalijasi su kolegomis.

Darželyje organizuojamos tradicinės šventės ir kuriamos naujos tradicijos bei ritualai, kurie suburia bendruomenę siekti bendrų tikslų.

 

Atsiliepimai apie mus

Šaunus darželis
Arūno tėvelis

Puikus kolektyvas, mūsų vaikas labai laimingas lankydamas Gandriuką
Kamilės Mamytė

Skip to content